Archiwizacja danych

Archiwizacja danych – Warszawa

Bezpieczeństwo danych przechowywanych na firmowych serwerach, dyskach twardych i wirtualnych, stanowi absolutnie kluczowy aspekt działalności przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy mówimy o małej, średniej czy dużej firmie – w każdej z nich codziennie przetwarzane są olbrzymie ilości informacji. Swobodny dostęp do danych oraz zapewnienie im optymalnego bezpieczeństwa to podstawowe powody, dla których tak ważna jest regularna archiwizacja.

Outsourcing IT i opieka informatyczna dla firm w Warszawie

Kompleksowa obsługa informatyczna, którą oferujemy dla firm z Warszawy i okolic, to pewność stałej i bezpiecznej archiwizacji danych za pomocą sprawdzonych i renomowanych narzędzi. Oferujemy archiwizowanie plików, baz danych, katalogów oraz wielu innych rodzajów informacji, przechowywanych na dyskach twardych, serwerach czy zewnętrznych nośnikach, jak płyty CD/DVD pamięci USB czy dyski.

Archiwizacja danych przeprowadzana jest w sposób w pełni zautomatyzowany i odbywa się w tle. Dzięki temu nie generuje przestojów w pracy, pozostając bez wpływu na wydajność i funkcjonalność urządzeń informatycznych.