Help Desk

Help Desk - Wsparcie informatyczne dla firm

Przekonaj się sam, jak łatwo można rozwiązywać problemy techniczne w Twojej firmie! W naszej ofercie usług outsourcingu IT znajduje się profesjonalna obsługa informatyczna Twojej firmy, od zgłoszenia do rozwiązania problemu. Wspieramy rozwiązywanie zagadnień technicznych na każdym poziomie organizacji - zespół wsparcia technicznego bezproblemowo współpracuje z wszystkimi działami Państwa firmy. Udzielamy odpowiedzi na każde, nawet z pozoru skomplikowane pytanie!

Nasi informatycy zapewnią błyskawiczną pomoc w kłopotach ze sprzętem, rozwiązują problemy z pocztą, a także programami pracowników Państwa firmy. I to wszystko bez ruszania się z fotela, ponieważ świadczymy pomoc zdalną przez Team Viewer, w którym możemy obsługiwać zdalnie prezentacje, meetingi online, realizować prace zespołowe oraz oczywiście świadczyć wsparcie techniczne.

Zapewniamy także wsparcie informatyczne on-site, czyli na terenie Państwa firmy. Naszym atutem jest wygoda obsługi, a także szybki i nieskomplikowany system przyjmowania zgłoszeń. Świetna jakość usług proporcjonalna do ceny! Zapewnij swoim pracownikom komfort wyjątkowej obsługi technicznej!