Sprzęt IT

Sprzęt

Mając w ofercie szeroki zakres usług związanych z obsługą informatyczną firm, pragniemy zaproponować również usługę polegającą na zaplanowaniu, wyborze, leasingu bądź klasycznym zakupie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania komputerowego spełniającego wszystkie wymagania klienta, w oparciu o najnowsze technologie.

Nasza firma jest na bieżąco z renomowanymi, wiodącymi producentami sprzętu komputerowego, jesteśmy więc w stanie zaoferować optymalne rozwiązania dla biznesu. Niezależnie, czy chodzi o komputery, drukarki, monitory, zasilacze UPS, notebooki, streamery, urządzenia sieciowe czy inne urządzenia komputerowe jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Oferujemy usługi kompleksowe, a więc także montaże, instalacje, przeglądy techniczne w razie potrzeby, konserwacje, serwisowanie - umożliwiające bezawaryjne i długotrwałe działanie sprzętu i oprogramowania.

Współpraca z nami i outsourcing usług IT to nie tylko współpraca z pojedynczym fachowcem, a z całą gamą specjalistów, oraz wykwalifikowanych ekspertów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług informatycznych dla firm.